TürkçeİLETİŞİM

0 505 745 82 53

Basketbol Okulu Grupları

ÜRÜNLERİMİZ

 soft++


Muhteşem Şenlik sona erdi

3376 kez bakılmış
21 Nisan 2014
23:40

GELENEKSEL III. AYVALIK BASKETBOL ŞENLİĞİ

Geleneksel olarak düzenlenen ve büyük ilgi gören Ayvalık Basketbol Şenliğinin 3 üncüsü bu yıl Ayvalık Kaymakamlığınca Turizm Haftası etkinliklerinehil edilerek 26 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşti. Şenliğe, Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü, Ayvalık Basketbol Kulübü ve konuk takım olarak Bergama Spor Kulübü katıldı.

 

Şenlik büyük ilgi gördü…

 

Şenlik kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Spor Salonunda, yaşları 6 - 14 arasındaki basketbolcular, basketbola özgü eğlenceli sportif yarışmalar yaptı ve çeşitli ödüller aldı. Basketbol severlerin büyük ilgi gösterdikleri Şenlikte; yarışmalarda ter döken çocuklarına tribünden destek veren aileler de çocukları kadar eğlendiler. Katılımcı kulüplerin Minik Kız ve Minik Erkek takımları arasında oynanan dostluk turnuvası ile şenlik tamamlandı.

 

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi GENÇERyaptığı açılış konuşmasında; Ayvalık’ta basketbola hizmet eden Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü Antrenörleri Cavit SARIBEY ve Alper ALTIOĞLU ’nun çok önemli çalışmalara imza attığını, belediye olarak destek vermeye devam edeceklerini, oluşturulan bu alt yapıyı önümüzdeki zamanlarda bir A Takımı seviyesine çıkartmayı hedeflediklerini belirtti.

 

Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü Antrenörü Cavit SARIBEY“Basketbolu sevdirmek amacıyla başlattığımız Ayvalık Basketbol Şenliğinin geleneksel hale gelmesinin ve bu yıl 3 üncüsünü düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Her yıl yüzlerce çocukla, içerisinde basketbol olan oyunlar oynayarak eğleniyoruz. Basketbol bizi bir araya getiriyor. Şenliğimize katılarak destek veren tüm sporcu ve aileleriyle birlikte Şenliğin düzenlenmesini sağlayan Ayvalık Kaymakamlığına, Ayvalık Belediyesine, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne ve Turizm Danışma’ya teşekkür ederiz” dedi.

 

Her yıl olduğu gibi konuklara Ayvalık’ın meşhur Lokma Tatlısı ikram edildi.